ZAWODY PODLODOWE

Zaproszenie na zawody podlodowe o Mistrzostwo Koła Nr.16 2016 roku.

Powiadom znajomego:

W imieniu Zarządu Koła Nr.16 Sobienie Jeziory pragnę zaprosić wszystkich Członków Koła na podlodowe zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła 2016 roku, które odbędą się dnia 31.01.2016 roku na Jeziorze Piwonin.

Zawody będą dwuturowe, dwie tury po 2,5 godziny z przerwą na gorący posiłek. Planowane zbiórka o godzinie 7.00 na naszej stanicy wędkarskiej nad jeziorem od strony Śniadkowa. Szczegółową lokalizację sektorów omówimy na naszym zebraniu w dniu 24.01.2016 r. Harmonogram zawodów omówimy na odprawie przed rozpoczęciem połowów :)

Zawody staramy się rozegrać na żywej rybie, tak więc proszę uczestników o zabranie na zawody wiaderek do przechowywania połowu :).

Za zajęcie miejsc od 1 do 3 zawodnicy otrzymają puchary. Miejsca od 4 do 6 uhonorowane zostaną medalami.

Obowiązuje opłacona na rok 2016 legitymacja członkowska oraz wpisowe 20,00 zł.

Serdecznie zapraszam wszystkich Członków Koła. Więcej informacji pod numerem telefonu 530 292 808.

Do zobaczenia

Jarosław Bąbik