KOMUNIKAT O ZNAKACH

Informacja o możliwości zakupu znaków PZW

Powiadom znajomego:

Witam

W naszym Kole PZW jest nowy Skarbnik [ Skarbniczka :) ] - Koleżanka Marta Szostak.

W związku z tą zmianą, ulega również zmianie tryb zakupu znaków. Karty i legitymacje członkowskie dostarczamy wraz z odliczoną kwotą pieniędzy za żądane znaki PZW do Skarbnika ( w miejscu pracy Koleżanki - Sklep Ogrodniczy adres Wysoczyn 30 A ). Odbiór opłaconych dokumentów wędkarskich w dniu następnym lub po umówieniu się ze Skarbnikiem. Telefon do Skarbnika - 500 461 287.

Karty i legitymacje członkowskie do wniesienia opłat można również dostarczać do mojego miejsca pracy pod adresem Całowanie 109 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym ( mój numer tel.: 530 292 808 ).

Być może jest to utrudnienie dla niektórych wędkarzy, za co przepraszamy. Ale proszę mieć na uwadze, że zarówno Skarbnik jak i Prezes Koła są aktywni zawodowo i starają się połączyć obowiązki firmowe z działalnością w PZW.

Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość

Prezes Koła Nr.16 - Jarosław Bąbik